Podnośniki koszowe i zwyżki

Korzystając z naszych usług mają Państwo do dyspozycji funkcjonalne podnośniki koszowe o zróżnicowanej długości ramienia. Każdy podnośnik koszowy, który zostaje udostępniony naszym Klientom, podlega regularnej kontroli technicznej. W ten sposób dbamy o pełne bezpieczeństwo zarówno Klientów, jak i operatorów sprzętu, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

Na terenie placu manewrowego w Radomiu odnajdą Państwo także tradycyjne zwyżki, które doskonale sprawdzają się przy pracach na wysokości, które nie wymagają wykonywania dodatkowych manewrów (np. ze względu na skomplikowaną zabudowę terenu). Wynajęta zwyżka może być wykorzystana m.in. do usprawnienia prac związanych z wieszaniem bilbordów, myciem okien czy też naprawą instalacji znajdujących się w wyższych partiach elewacji. Jesteśmy przekonani, że nasz sprzęt efektywnie zastąpi tradycyjną drabinę czy rusztowanie.

Koszt wynajmu uzależniony jest od wielu czynników, dlatego też każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie.

Podnośnik OIL&STEEL SNAKE 2512 COMPACT na pojeździe IVECO

Udostępniamy podnośniki w sytuacjach, które wymagają interwencji oraz użycia specjalistycznych urządzeń. Szczególnie przydatne okazują się firmom reklamowym przy montażu i konserwacji billboardów, banerów, siatek mash, napisów wielkoformatowych czy logotypów. Zapewniają dostateczną ilość miejsca dla pracownika oraz korzystanie z posiadanych przez niego narzędzi.

Podnośniki koszowe okazują się równie pożyteczne w branży instalacyjnej lub budowlanej. Przydają się podczas montażu anten internetowych, telewizyjnych i radiokomunikacyjnych, ocieplania oraz tworzenia instalacji wentylacyjnej, elektrycznej albo odgromowej. Z podnośników mogą również korzystać osoby specjalizujące się w konserwacji konstrukcji metalowych (w tym wiaduktów i mostów), oświetleniowych, a także zabytkowych budynków.

Zwyżki oraz podnośniki koszowe umożliwiają czyszczenie i reperowanie niedostępnych miejsc, stąd też szczególnie pomocne okazują się w trakcie odśnieżania dachu czy usuwania sopli, czyszczenia i konserwacji kominów, podczas prac dekarsko-blacharskich, a także mycia okien oraz elewacji.

Oferowane przez nas podnośniki są na tyle uniwersalnym i pożytecznym narzędziem, że mogą przydać się w każdej sytuacji. Pomocne okazują się podczas ratowania zwierząt znajdujących się na zbyt dużej wysokości. Z podnośników mogą korzystać również osoby zajmujące się pielęgnacją zieleni, zwłaszcza przycinaniem koron drzew. Nasze urządzenia są szczególnie popularne zimą, ponieważ dzięki nim możliwe jest zamontowanie iluminacji świetlnych na elewacjach, dachach, masztach oraz lampach ulicznych.

Innymi słowy, nasze podnośniki koszowe oraz zwyżki pozwalają dostać się wszędzie tam, gdzie w normalnych warunkach jest to niemożliwe.

 

Dodaj komentarz