Dźwigi

W ofercie, którą przygotowaliśmy, znajdą Państwo dźwigi o zróżnicowanej sile udźwigu i długości ramienia. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że sprzęt ten doskonale sprawdzi się zarówno na przestronnych placach budów, jak i podczas wykonywania skomplikowanych zadań w terenie o gęstej zabudowie. Pragniemy zaznaczyć, że każdy dźwig, który nasza radomska firma udostępnia Klientom, przechodzi regularną kontrolę stanu technicznego.

Udzielamy także pełnego wsparcia operatorskiego – nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy pomogą w nadzorowaniu sprzętu oraz zatroszczą się o pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych prac. Usługi dźwigowe, które oferujemy, to gwarancja profesjonalizmu, terminowej realizacji, dyspozycyjności oraz możliwości wykorzystania nowoczesnego sprzętu o sile udźwigu sięgającej nawet 40 ton.

Usługi Dźwigowe – specyfikacja techniczna.

Do Państwa dyspozycji znajduje się następująca flota dźwigów:

 

FAUN – samojezdny dźwig drogowy

Doskonały dźwig umożliwiający wykonanie każdej pracy.

Zalety: wszystkie 3 osie są skrętne, co zapewnia najmniejszy promień nawrotu dla tej klasy ciężarowej, możliwość sterowania z kabiny operatora pozwala na szybkie przemieszanie się po terenie budowy, minimalny czas przygotowania urządzenia do podnoszenia ładunków, możliwość pracy w ciężkim terenie.

Dedykowane usługi dźwigowe: ciężkie prace budowlane, budowa stadionów oraz hal, budowa wysokich budynków, rozładunek ciężkich maszyn i urządzeń oraz inne.

  • udźwig – 40 ton
  • wysięg – 32 metry + 9 metrów bocian

1

 

GROVE RT63S – samojezdny dźwig terenowy

Ciężki dźwig terenowy.

Zalety: obie osie skrętne zapewniające możliwość manewru w ciasnych przestrzeniach, koła o średnicy 2m pozwalające na pracę w każdych warunkach, przejazd z ładunkiem w zawisie do 10 ton, szybka gotowość do podnoszenia ładunków,

Dedykowane usługi dźwigowe: praca w bardzo ciężki terenie, prace prowadzone w ograniczonej przestrzeni, prace budowlane, prace w wąskich halach, rozładunek maszyn i urządzeń oraz inne.

  • udźwig – 27,5 tony
  • wysięg – 28 metrów

2

 

TATRA DS-0203-T – samojezdny dźwig szosowo-terenowy

 

Zalety: lekka konstrukcja umożliwiająca wjazd na teren o niskiej

wytrzymałości na naciski, możliwość pracy w ciężkim terenie,

uniwersalność.

 

Dedykowane usługi dźwigowe: prace budowlane, rozładunek i załadunek

towarów, załadunek maszyn i urządzeń, montaż hal i inne.

  • udźwig – 20 ton
  • wysięg – 21 metrów

 

Dodaj komentarz